Nido Di Galliera By Wonderful Italy

  • 36 m²

Nido Di Galliera By Wonderful Italy Bologna appartementen bevinden zich binnen 18 minuten loopafstand van het Davia Bargellini Museum en bieden draadloos internet. Het appartement van 36 m² ligt in de buurt van het Montagnolapark en bevindt zich in de Bologna Train wijk.

Bij deze accommodatie zullen gasten genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Je vindt er ook een bidet, een apart toilet en een douche.

Nido Di Galliera By Wonderful Italy appartementen bieden een keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.

Dit 1-badkamer appartement is op maar 1 km van het Archeologisch Civiel Museum te vinden. Deze 1-slaapkameraccommodatie is binnen het bereik van de Le due Torri gelegen. Nido Di Galliera By Wonderful Italy appartement bevindt zich binnen 17 minuten wandelen van het Museum van de Geschiedenis van Bologna. Dit appartement heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt net om de hoek bij Autostazione di Bologna busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Nido Di Galliera By Wonderful Italy Bologna
Realkasa Montebello Flat
Mobiele prijsaanbieding

Realkasa Montebello Flat

9.0
Schitterend 64 beoordelingen
32 m van de accommodatie
USD 182 USD 164
per nacht
Vigarani Apartments
Mobiele prijsaanbieding

Vigarani Apartments

9.2
Schitterend 297 beoordelingen
166 m van de accommodatie
USD 128 USD 115
per nacht
Milleventi Apartments Bologna
Mobiele prijsaanbieding

Milleventi Apartments Bologna

9.3
Schitterend 527 beoordelingen
184 m van de accommodatie
USD 141 USD 127
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer037006-AT-01470,IT037006C23HTTUYCU
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Nido Di Galliera By Wonderful Italy appartement te vinden?
      Nido Di Galliera By Wonderful Italy appartement is in de Bologna Train wijk gesitueerd, binnen 16 minuten loopafstand van het Winkelcentrum Galleria Cavour.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Nido Di Galliera By Wonderful Italy appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Nido Di Galliera By Wonderful Italy appartement zijn onder andere het Museum van de Geschiedenis van Bologna, het Winkelcentrum Galleria Cavour, de Le due Torri.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Ristorante I Portici en Pizzeria Portici restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Nido Di Galliera By Wonderful Italy appartement?
      Nido Di Galliera By Wonderful Italy appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Nido Di Galliera By Wonderful Italy appartement?
      Bij Nido Di Galliera By Wonderful Italy appartement vinden gasten een ingerichte kitchenette met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • Biedt Nido Di Galliera By Wonderful Italy appartement laat in- en uitchecken?
      Ja, laat in- en uitchecken kan voor uw gemak geregeld worden bij Nido Di Galliera By Wonderful Italy appartement.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Nido Di Galliera By Wonderful Italy Bologna

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten